Časté dotazy

Často kladené otázky

Podívejte se na přehled nejčastějších otázek našich zákazníků:

Je poskytována záruka?

Ano – na zařízení je poskytována záruka 24 měsíců. U programu garantujeme dle našich Všeobecných obchodních podmínek funkčnost a opravu případných vad programu. Pokladna Vám bude fungovat i v případě změn ze strany finanční správy. Aktualizace jsou online. V případě poruchy v záruce měníme zařízení kus za kus. Po záruce nabízíme servis a opravy všech dílů autorizovaným servisem.

Lze zařízení rozšířit?

Ano, výhodou našeho systému je jeho možnost rozšíření o nové funkce. Můžete přejít na verzi PLUS pro neomezeně položek a skladové hospodářství, připojit čtečku čárových kódů nebo dokonce prodávat v různých cenových hladinách. A to vše bez paušálů.

Co když se změní rozhraní EET nebo legislativa, musím platit?

Ne, naše programy jsou často na změny ze strany Finanční správy připraveny v předstihu. Finanční správa nám oznamuje změny 6-12 měsíců v předstihu a je dostatek času se připravit. Pokud dojde ke změně rozhraní, automaticky provedeme změny tak, aby naši zákaznící mohli fungovat dále. Za legislatnivní aktualizace neúčtujeme.

Jak jsou zabezpečena a zálohována moje data?

Data jsou Vaše a my je nikdy nesdílíme s třetí stranou. Program ukládá databázi přímo na zařízení a nevyžaduje Internet ke své funkčnosti. Program automaticky vytváří kopii dat na zařízení, kterou lze zálohovat na externí disk nebo si poslat zálohu emailem. Během prvního roku po zakoupení aplikace také nabízíme online zálohu a obnovení dat ZDARMA. Data jsou šifrována a zálohována na bezpečné šifrované online úložiště. Tuto funkce lze zcela vypnout. Online zálohy jsou zabezpečeny Vašim osobním heslem.

Co znamená licence bez paušálů? Budu někdy platit poplatky?

Prodáváme licenci na jedno zařízení na neomezenou dobu. Program/aplikace je Vaše. Nevyžadujeme žádné paušály a produkt neobsahuje žádné skryté poplatky. 

Mohu prodávat i položky na KASA FIK ORANGE?

Ano, ve standardní licenci KASA FIK ORANGE můžete dokonce zadat 14 nastavitelných funkčních kláves pro rychlou volbu. Pokladna podporuje neomezeně položek vč. vyhledávání a kategorizace. Navíc lze prodávat na skupiny jako na klasické pokladně. Nebo můžete přidat i jednorázovou cenu na kalkulačce. Zákon o EET Vás nenutí evidovat položky. Položky si můžete přidat pohodlně přidat přímo na zařízení nebo online ve webové správě nebo dokonce hromadně importovat z Excelu.

Mohu aplikaci prodat nebo převzít?

Aplikace a zřízení jsou Vaše a můžete s nimi nakládat jak uznáte za vhodné. Pokud se rozhodnete je prodat, můžete tak libovolně učinit. Nový provozovatel si jen aplikaci znovu nastaví dle svých potřeb a funguje dál. Nový provozovatel již nic neplatí.

Musím kupovat aktualizace?

Ne, program je neustále funkční. Garantujeme aktualizace na legislativní připravenost – s námi nikdy nebudete zaskočeni. Navíc několikrát do roka vydáváme nové funkce a aktualizace pro své zákazníky. Budete-li chtít přejít na novější verzi, lze tak učinit kdykoliv.

Telefonická podpora

Nejste si jistí? Zavolejte nám.
Pomůžeme Vám s výběrem a zodpovíme Vaše dotazy.

Podrobný manuál

Vše je popsáno v našem online manuálu k pokladnímu software.

Nenašli jste co jste hledali?

Zeptejte se nás. Nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám do druhého dne ozveme.